Voorjaarscompetitie 2024
Jeugd 3e klasse Poule A
LTTC 1 | Thomas Steegers (4320648) Caeden Ng (4304008) Timo van den Dool (4208367) |
Stand
Almere United 2 | 6 | 37 |
UTTC 1 | 6 | 35 |
Over ‘t Net 3 | 6 | 31 |
Hilversum 5 | 6 | 25 |
Gispen 1 | 6 | 22 |
LTTC 1 | 6 | 22 |
HTTC 1 | 6 | 21 |
SHOT (S) 4 | 6 | 19 |
Nog te spelen wedstrijden
za 30 mrt | uit tegen SHOT (S) 4 |
Jeugd 5e klasse Poule B
LTTC 2 | Robbie Venema (4311893) Wesley Regterink (4381694) Daan Koenders (4201983) Pieter van Beek (4191154) |
Stand
LTTC 2 | 5 | 35 |
Huizen 3 | 5 | 29 |
Almere United 4 | 5 | 21 |
ATC Almere 1 | 6 | 20 |
SHOT (S) 5 | 5 | 19 |
SVO 6 | 5 | 11 |
Hilversum 8 | 5 | 10 |
Nog te spelen wedstrijden
za 30 mrt | uit tegen SHOT (S) 5 |
Senioren 1e klasse Poule A
LTTC 1 | Dany van Rooij (3914559) Kenneth Snijder (3704548) Glenn Horsting (4087907) Arlo Pouderoyen (4312988) Nikolov Valentin (4401436) (invaller) |
Stand
Hilversum 6 | 7 | 50 |
VTV (N) 3 | 7 | 35 |
HTTC 2 | 6 | 32 |
Gispen 1 | 6 | 30 |
LTTC 1 | 6 | 25 |
UTTC 3 | 6 | 18 |
Nog te spelen wedstrijden
vr 29 mrt | thuis tegen Hilversum 6 |
vr 05 apr | thuis tegen UTTC 3 |
vr 12 apr | thuis tegen Gispen 1 |
vr 19 apr | uit tegen HTTC 2 |
Senioren 3e klasse Poule C
LTTC 2 | Daniel Dimmers (4025769) André van Dam (4262557) Justin Regterink (4028555) Hani Besada (4080206) Andre Voskamp (2320278) |
Stand
Werinon 1 | 8 | 43 |
LTTC 2 | 7 | 41 |
Hilversum 10 | 8 | 41 |
SVE 8 | 7 | 36 |
Hoogland 4 | 7 | 33 |
Over ‘t Net 2 | 7 | 26 |
Nog te spelen wedstrijden
vr 29 mrt | uit tegen SVE 8 |
za 13 apr | uit tegen Hoogland 4 |
vr 19 apr | thuis tegen Over ‘t Net 2 |
Senioren 3e klasse Poule D
LTTC 3 | Nikolov Valentin (4401436) Borsos Zsolt (4349260) Daan de Boer (3947625) Barry Feij (3540708) Daniël Rusu (4304016) Norbert Maior (4226462) |
Stand
LTTC 3 | 7 | 46 |
HTTC 4 | 7 | 40 |
Laren 1 | 7 | 37 |
Woerden 4 | 7 | 36 |
Hilversum 11 | 7 | 28 |
SHOT (S) 6 | 7 | 23 |
Nog te spelen wedstrijden
vr 29 mrt | thuis tegen Laren 1 |
vr 12 apr | thuis tegen SHOT (S) 6 |
vr 19 apr | uit tegen Woerden 4 |
Senioren 4e klasse Poule C
LTTC 4 | Madalin Iulian Irimia (4340622) Gwen Knopperts (4082533) Nico Hielkema (3086885) Jan van den Berg (3819018) Hans Vos (3809893) |
Stand
Huizen 3 | 7 | 50 |
Almeerspin 5 | 7 | 48 |
ZETA 1 | 7 | 40 |
VTV (N) 6 | 7 | 35 |
REGA 6 | 7 | 22 |
LTTC 4 | 7 | 15 |
Nog te spelen wedstrijden
vr 05 apr | uit tegen Huizen 3 |
vr 12 apr | uit tegen REGA 6 |
vr 19 apr | thuis tegen Almeerspin 5 |
Senioren 5e klasse Poule D
LTTC 5 | Johan Regterink (3086982) Anita Rasker (3086974) Jan Koopman (3893397) Steven Koenders (3744394) |
Stand
Laren 2 | 7 | 56 |
LTTC 5 | 8 | 42 |
Hilversum 16 | 7 | 38 |
SHOT (S) 8 | 7 | 29 |
Werinon 2 | 6 | 24 |
SVE 12 | 7 | 21 |
Nog te spelen wedstrijden
vr 05 apr | thuis tegen Laren 2 |
vr 19 apr | thuis tegen Hilversum 16 |
Senioren Duo 5e klasse Poule G
LTTC 1 | Tomasz Zieliński (4249868) Dariusz Bak (4289973) |
Stand
LTTC 1 | 7 | 27 |
SVE 5 | 8 | 21 |
HTTC 5 | 7 | 21 |
TVS 6 | 7 | 20 |
Maarssen 10 | 7 | 16 |
Huizen 7 | 8 | 5 |
Nog te spelen wedstrijden
do 28 mrt | uit tegen Maarssen 10 |
vr 05 apr | thuis tegen HTTC 5 |
di 09 apr | uit tegen TVS 6 |
Senioren Duo 6e klasse Poule A
LTTC 3 | Jeroen Bakker (4381686) Henk de Jong (4254839) Jan Meeuwessen (4329008) |
Stand
Almere United 3 | 8 | 29 |
Hilversum 5 | 7 | 22 |
TVP 9 | 7 | 21 |
Veenland 6 | 7 | 17 |
ZETA 5 | 7 | 12 |
LTTC 3 | 6 | 4 |
Nog te spelen wedstrijden
vr 29 mrt | thuis tegen Hilversum 5 |
wo 03 apr | uit tegen Veenland 6 |
vr 12 apr | thuis tegen ZETA 5 |
za 20 apr | uit tegen Almere United 3 |
Senioren Duo 6e klasse Poule F
LTTC 2 | Huib Marree (4109911) Maarten de Vries (4312970) Hans Vos (3809893) |
Stand
VTV (N) 7 | 7 | 30 |
Gispen 5 | 7 | 22 |
LTTC 2 | 6 | 17 |
Tielse TC 4 | 7 | 13 |
SVE 7 | 7 | 11 |
HTTC 10 | 6 | 7 |
Nog te spelen wedstrijden
vr 29 mrt | thuis tegen VTV (N) 7 |
vr 05 apr | uit tegen HTTC 10 |
vr 12 apr | thuis tegen Tielse TC 4 |
vr 19 apr | uit tegen SVE 7 |