Competitie overzicht

Voorjaarscompetitie 2024

Jeugd 3e klasse Poule A

LTTC 1 Thomas Steegers (4320648)
Caeden Ng (4304008)
Timo van den Dool (4208367)

Stand

Over ‘t Net 3 2 15
Almere United 2 2 13
UTTC 1 2 11
LTTC 1 2 9
Gispen 1 2 7
SHOT (S) 4 2 4
Hilversum 5 2 4
HTTC 1 2 4

Nog te spelen wedstrijden

za 02 mrt uit tegen Almere United 2
za 09 mrt thuis tegen UTTC 1
za 16 mrt thuis tegen Over ‘t Net 3
za 23 mrt thuis tegen Gispen 1
vr 01 mrt uit tegen SHOT (S) 4

Jeugd 5e klasse Poule B

LTTC 2 Robbie Venema (4311893)
Wesley Regterink (4381694)
Daan Koenders (4201983)
Pieter van Beek (4191154)

Stand

LTTC 2 2 12
SHOT (S) 5 1 8
ATC Almere 1 2 8
Almere United 4 2 6
SVO 6 2 6
Hilversum 8 2 5
Huizen 3 1 2

Nog te spelen wedstrijden

za 02 mrt uit tegen Huizen 3
za 09 mrt thuis tegen Hilversum 8
za 16 mrt thuis tegen SVO 6
vr 01 mrt uit tegen SHOT (S) 5

Senioren 1e klasse Poule A

LTTC 1 Dany van Rooij (3914559)
Kenneth Snijder (3704548)
Glenn Horsting (4087907)
Arlo Pouderoyen (4312988)

Stand

Hilversum 6 3 25
HTTC 2 3 18
Gispen 1 3 14
VTV (N) 3 3 13
LTTC 1 3 12
UTTC 3 3 8

Nog te spelen wedstrijden

vr 01 mrt uit tegen Gispen 1
vr 08 mrt thuis tegen HTTC 2
vr 15 mrt thuis tegen UTTC 3
vr 22 mrt uit tegen VTV (N) 3
vr 29 mrt thuis tegen Hilversum 6
vr 12 apr thuis tegen Gispen 1
vr 19 apr uit tegen HTTC 2

Senioren 3e klasse Poule C

LTTC 2 Hani Besada (4080206)
Andre Voskamp (2320278)
Justin Regterink (4028555)
Daniel Dimmers (4025769)
André van Dam (4262557)

Stand

SVE 8 3 16
Werinon 1 2 15
Hoogland 4 3 14
Over ‘t Net 2 3 11
Hilversum 10 2 9
LTTC 2 1 5

Nog te spelen wedstrijden

vr 23 feb thuis tegen Werinon 1
wo 28 feb uit tegen Hilversum 10
vr 01 mrt thuis tegen Hoogland 4
vr 08 mrt uit tegen Over ‘t Net 2
di 12 mrt uit tegen Werinon 1
vr 22 mrt thuis tegen Hilversum 10
vr 29 mrt uit tegen SVE 8
za 13 apr uit tegen Hoogland 4
vr 19 apr thuis tegen Over ‘t Net 2

Senioren 3e klasse Poule D

LTTC 3 Nikolov Valentin (4401436)
Borsos Zsolt (4349260)
Daan de Boer (3947625)
Barry Feij (3540708)
Daniël Rusu (4304016)
Norbert Maior (4226462)

Stand

HTTC 4 3 19
LTTC 3 3 17
Woerden 4 3 16
Laren 1 3 15
Hilversum 11 3 14
SHOT (S) 6 3 9

Nog te spelen wedstrijden

vr 01 mrt thuis tegen SHOT (S) 6
vr 08 mrt thuis tegen Woerden 4
vr 15 mrt uit tegen Hilversum 11
vr 22 mrt thuis tegen HTTC 4
vr 29 mrt thuis tegen Laren 1
vr 12 apr uit tegen SHOT (S) 6
vr 19 apr uit tegen Woerden 4

Senioren 4e klasse Poule C

LTTC 4 Nico Hielkema (3086885)
Gwen Knopperts (4082533)
Madalin Iulian Irimia (4340622)
Jan van den Berg (3819018)
Hans Vos (3809893)

Stand

Almeerspin 5 3 23
Huizen 3 3 21
VTV (N) 6 3 18
ZETA 1 3 18
LTTC 4 3 7
REGA 6 3 3

Nog te spelen wedstrijden

vr 01 mrt thuis tegen REGA 6
vr 08 mrt uit tegen Almeerspin 5
vr 15 mrt uit tegen ZETA 1
vr 22 mrt thuis tegen VTV (N) 6
vr 29 mrt uit tegen Huizen 3
vr 12 apr uit tegen REGA 6
vr 19 apr thuis tegen Almeerspin 5

Senioren 5e klasse Poule D

LTTC 5 Johan Regterink (3086982)
Anita Rasker (3086974)
Steven Koenders (3744394)
Jan Koopman (3893397)

Stand

Laren 2 3 25
LTTC 5 3 19
Hilversum 16 3 16
SHOT (S) 8 3 13
Werinon 2 3 10
SVE 12 3 7

Nog te spelen wedstrijden

vr 23 feb uit tegen SHOT (S) 8
vr 01 mrt uit tegen Laren 2
vr 08 mrt uit tegen Hilversum 16
vr 15 mrt thuis tegen SVE 12
di 19 mrt uit tegen Werinon 2
vr 05 apr thuis tegen Laren 2
vr 19 apr thuis tegen Hilversum 16

Senioren Duo 5e klasse Poule G

LTTC 1 Tomasz Zieliński (4249868)
Dariusz Bak (4289973)

Stand

LTTC 1 3 12
TVS 6 3 10
HTTC 5 3 10
SVE 5 3 6
Huizen 7 3 4
Maarssen 10 3 3

Nog te spelen wedstrijden

di 27 feb uit tegen Huizen 7
vr 01 mrt thuis tegen TVS 6
vr 08 mrt uit tegen HTTC 5
vr 22 mrt thuis tegen SVE 5
do 28 mrt uit tegen Maarssen 10
vr 05 apr thuis tegen HTTC 5
di 09 apr uit tegen TVS 6

Senioren Duo 6e klasse Poule A

LTTC 3 Henk de Jong (4254839)
Jan Meeuwessen (4329008)
Jeroen Bakker (4381686)

Stand

Almere United 3 3 9
Hilversum 5 2 8
TVP 9 3 8
Veenland 6 2 6
ZETA 5 2 4
LTTC 3 2 0

Nog te spelen wedstrijden

vr 23 feb thuis tegen Veenland 6
vr 01 mrt uit tegen ZETA 5
vr 08 mrt thuis tegen Almere United 3
vr 15 mrt uit tegen Veenland 6
ma 18 mrt uit tegen TVP 9
vr 29 mrt thuis tegen Hilversum 5
vr 12 apr thuis tegen ZETA 5
za 20 apr uit tegen Almere United 3

Senioren Duo 6e klasse Poule F

LTTC 2 Huib Marree (4109911)
Maarten de Vries (4312970)
Hans Vos (3809893)

Stand

VTV (N) 7 3 13
Gispen 5 2 7
SVE 7 3 6
LTTC 2 2 5
Tielse TC 4 2 4
HTTC 10 2 0

Nog te spelen wedstrijden

vr 23 feb uit tegen Gispen 5
vr 01 mrt uit tegen Tielse TC 4
vr 08 mrt thuis tegen SVE 7
vr 15 mrt thuis tegen Gispen 5
vr 22 mrt uit tegen HTTC 10
vr 29 mrt thuis tegen VTV (N) 7
vr 12 apr thuis tegen Tielse TC 4
vr 19 apr uit tegen SVE 7